datum aukce 19. 06. 2021 14:00
2
90
prodáno za: 220 EUR
vyvolávací cena: 150 EUR

16. Rakouský bajonet pro mysliveckou pušku Lorenz vz. 1854

60 cm dlouhá jednosečná čepel s oboustranným výbrusem a středovým hrotem, rameno tuleje značeno a opatřeno číslem "9329", dřevěná pochva potažena černou kůží, kování mosazné, opaskový hák. Rakousko, 2. polovina 19. století, celková délka 75 cm. Původní stav, jizvy po korozi. Stav 2

*****9 220 EUR 19. 06. 2021 14:10:34