#16

Rakouský bajonet pro mysliveckou pušku Lorenz vz. 1854

#16

chladné zbraně
327 zobrazení
220 EUR
Antikvity Praha s.r.o.
Antikvity Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 150 EUR
19. 6. 2021 14:00

60 cm dlouhá jednosečná čepel s oboustranným výbrusem a středovým hrotem, rameno tuleje značeno a opatřeno číslem "9329", dřevěná pochva potažena černou kůží, kování mosazné, opaskový hák. Rakousko, 2. polovina 19. století, celková délka 75 cm. Původní stav, jizvy po korozi. Stav 2