#156

Čtyři židle

Čtyři židle
Čtyři židle
Čtyři židle
Čtyři židle
Čtyři židle
Čtyři židle
#156

Čtyři židle

nábytek, koberce a zařízení
294 zobrazení
2 500 EUR
Antikvity Praha s.r.o.
Antikvity Praha s.r.o.
19. 6. 2021 14:00

Židle s květinovou marketérií dýhované ořechovou kořenicí. Každá z židlí je vykládána květinovou intarzií, solidní centrální část bohatě vyřezávaná květinami a listy. Tělo židle spočívá na esovitě prohnutých frontálních nožkách vycházejících z vyřezávaného spáru držícího kouli. Holandsko kolem 1790, výška 117 cm. Stav 2