#341

Velký stříbrný podnos

Velký stříbrný podnos
Velký stříbrný podnos
Velký stříbrný podnos
Velký stříbrný podnos
Velký stříbrný podnos
#341

Velký stříbrný podnos

Silver
276 zobrazení
3 000 EUR
Antikvity Praha s.r.o.
Antikvity Praha s.r.o.
6. 12. 2020 11:00

2

Stříbrný podnos se dvěma držadly, mistr Gotthard Ferdinand Stang 1780-1821, Petrohrad, puncovní značka pro 84 zolotniků (ru. Золотники). Rusko, první čtvrtina 19. století, délka 77 cm, hmotnost 3 210 g.