vyvolávací cena: 25 000 CZK

9. KARS GEORGES

JARDIN DU PALAIS SAINT-PIERRE, LYON

technika uhel na papíře
rozměr výřez pasparty: 44 x 59,5 cm
rok 1940
signatura signováno a datováno vlevo dole: Kars 40
stav díla Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým. Přiloženo potvrzení autenticity.