#9

KARS GEORGES

KARS GEORGES
#9

KARS GEORGES

421 zobrazení
4. 10. 2020 14:00

uhel na papíře
výřez pasparty: 44 x 59,5 cm
1940
signováno a datováno vlevo dole: Kars 40
Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým. Přiloženo potvrzení autenticity.

JARDIN DU PALAIS SAINT-PIERRE, LYON