technika | uhel na papíře |
rozměr | výřez pasparty: 44 x 59,5 cm |
rok | 1940 |
signatura | signováno a datováno vlevo dole: Kars 40 |
stav díla | Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou
a PhDr. Jiřím Machalickým.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
JARDIN DU PALAIS SAINT-PIERRE, LYON