prodáno za: 800 000 CZK
vyvolávací cena: 380 000 CZK

8. NEZNÁMÝ MISTR

PANNA MARIE A SV. JAN EVANGELISTA

technika dřevěné plastiky (lipové dřevo), polychromie
rozměr 22 cm
rok konec 14. století
stav díla Konzultováno s odborníky na umění gotiky. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience Provenience: zahraniční soukromá sbírka

Sál 800 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:30
Sál 790 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:27
Sál 780 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:25
Sál 770 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:23
Sál 760 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:21
Sál 750 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:18
Sál 740 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:16
Sál 730 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:14
Sál 720 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:12
Sál 710 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:09
Sál 700 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:08
Sál 690 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:07
Sál 680 000 CZK 04. 10. 2020 14:18:07
Sál 670 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:59
Sál 660 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:57
Sál 650 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:46
Sál 640 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:43
Sál 630 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:40
Sál 620 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:37
Sál 610 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:35
Sál 600 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:32
Sál 590 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:30
Sál 580 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:28
Sál 570 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:24
Sál 560 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:21
Sál 550 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:19
Sál 540 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:17
Sál 530 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:12
Sál 520 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:11
Sál 510 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:09
Sál 500 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:07
Sál 490 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:05
Sál 480 000 CZK 04. 10. 2020 14:17:01
Sál 470 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:54
Sál 460 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:53
Sál 450 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:45
Sál 440 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:44
Sál 430 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:40
Sál 420 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:39
Sál 410 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:38
Sál 400 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:35
Sál 390 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:32
Sál 380 000 CZK 04. 10. 2020 14:16:29