technika | dřevěné plastiky (lipové dřevo), polychromie |
rozměr | 22 cm |
rok | konec 14. století |
stav díla | Konzultováno s odborníky na umění gotiky.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | Provenience: zahraniční soukromá sbírka |
PANNA MARIE A SV. JAN EVANGELISTA