prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

5. ZOUBEK OLBRAM

ASTROLOGIE

technika reliéf, částečně zlacené olovo
rozměr 15,5 x 15,5 cm
rok 1997
signatura signováno vzadu ražbou: O. ZOUBEK
stav díla Posouzeno a konzultováno PhDr. Polanou Bregantovou, dcerou autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře. Přiloženo potvrzení autenticity.

1****0 70 000 CZK 04. 10. 2020 14:14:46
Sál 65 000 CZK 04. 10. 2020 14:14:40
1****0 60 000 CZK 04. 10. 2020 14:14:30
Sál 55 000 CZK 04. 10. 2020 14:14:24
1****0 50 000 CZK 04. 10. 2020 14:14:10
8****1 49 000 CZK 04. 10. 2020 14:14:02
Sál 48 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:59
8****1 47 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:56
Sál 46 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:55
8****1 45 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:51
1****0 44 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:49
8****1 43 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:48
1****0 42 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:46
8****1 41 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:45
Sál 40 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:45
8****1 40 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:42
1****0 40 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:42
1****0 39 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:38
8****1 38 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:38
1****0 37 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:37
8****1 36 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:37
1****0 35 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:35
8****1 34 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:35
1****0 33 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:33
8****1 32 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:33
1****0 31 000 CZK 04. 10. 2020 14:13:29