prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

18. ŠIMON FRANTIŠEK TAVÍK

MĚSTSKÝ MOTIV Z FRANCIE

technika litografie (autorský tisk)
rozměr výřez pasparty: 41 x 35,5 cm
signatura signováno vpravo dole: T. F. Šimon
stav díla Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým. Přiloženo potvrzení autenticity.

1****9 12 000 CZK 04. 10. 2020 14:25:56
Sál 11 000 CZK 04. 10. 2020 14:25:50
1****9 10 000 CZK 04. 10. 2020 14:25:39