prodáno za: 31 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

12. KUTÁLEK JAN

ČERTICE

technika glazovaná keramika
rozměr výška: 40 cm
signatura signováno zespodu: KUTÁLEK
stav díla Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience Provenience: sbírka významného českého chirurga

Sál 31 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:40
Sál 30 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:39
Sál 29 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:33
Sál 28 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:31
Sál 27 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:22
Sál 26 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:21
Sál 25 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:20
Sál 24 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:18
Sál 23 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:18
Sál 22 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:16
Sál 21 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:15
Sál 20 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:13
Sál 19 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:12
Sál 18 000 CZK 04. 10. 2020 14:22:07