prodáno za: 540 000 CZK
vyvolávací cena: 280 000 CZK

11. STEFAN BEDŘICH

ŠKODA HISPANO-SUIZA

technika patinovaný bronz
rozměr 27 x 83 x 40 cm
rok 1928
signatura signováno na plintě: Stefan značka na plintě: LIL: ANÝŽ – PRAHA VII. Existují celkem pouze tři odlitky.
stav díla Posouzeno a konzultováno doc. PhDr. Jiřím Šetlíkem, prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience Provenience: soukromá sbírka, Praha

Sál 540 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:36
Sál 530 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:33
Sál 520 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:27
Sál 510 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:25
Sál 500 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:15
Sál 490 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:12
Sál 480 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:08
Sál 470 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:05
Sál 460 000 CZK 04. 10. 2020 14:21:00
Sál 450 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:57
Sál 440 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:51
Sál 430 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:47
Sál 420 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:44
Sál 410 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:43
Sál 400 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:34
Sál 390 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:31
Sál 380 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:26
Sál 370 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:24
Sál 360 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:19
Sál 350 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:16
Sál 340 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:12
Sál 330 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:10
Sál 320 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:07
Sál 310 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:04
Sál 300 000 CZK 04. 10. 2020 14:20:00
Sál 290 000 CZK 04. 10. 2020 14:19:56
Sál 280 000 CZK 04. 10. 2020 14:19:46