technika | kombinovaná technika (kvaš, akvarel, tužka) na papíře |
rozměr | 28,5 x 28,5 cm |
rok | 1930 – 1935 |
signatura | signováno vlevo dole: Kupka |
stav díla | Přiloženo potvrzení autenticity Vladimíra Lekeše hlavního autora Soupisu olejomaleb Františka Kupky (vydaného ve spolupráci Adolf Loos Apartment and Gallery, Národní galerie v Praze, rakouské Národní galerie Belvedere a držitele autorských práv malíře (francouzskou státní společností Adagp Paříž), zapsaného v Guide International des experts et spécialistes, vydávaném ve Francii.
Přiloženo potvrzení autenticity Pierre Brullé a prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Dále posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem, PhDr. Jiřím Machalickým a Mgr. Anetou Kopeckou. |
provenience | významná soukromá sbírka |