Popis předmětu | na rubu štítky výstav: Musée d´art et D´Industrie, Saint-Étienne,1964, n. 2, Le Bateau-Lavoir, Paris, přiloženo potvrzení autenticity od Pierra Brullé ze 14. září 2004, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. |
Signatura | UD Kupka |
Technika slovně | akvarel, kvaš, koláž, papír |
Rozměry cm | 45 x 14,5 |
Provenience slovně | Galerie Berès, Paříž, Francie, 1st DIBS 1stdibs.com |
Vystavováno | Galerie Le Bateau Lavoir, Paříž, Francie; Cinquante ans de collage (Padesát let koláže), Musée d'art et d'Industrie, Saint Etienne, Francie, 1964, č. 2
František Kupka, Oeuvres sur papier (Díla na papíře), Galerie Le Minotaure, Paříž, Francie, 5. 10. – 11. 11. 2006 |