#4

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

V plenéru

Vojtěch Hynais
#4

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

V plenéru

1-50
1 limit
892 zobrazení
700 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
13. 6. 2021 13:30

Signatura
PD V Hynais Paris
Technika slovně
olej, plátno, rentoilováno
Rozměry
20,5 ✕ 25,5

V plenéru (Dívčí poloakt) - rámováno, pravost potvrdila PhDr. O. Macková, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.