datum aukce 09. 06. 2019 13:30
130
vyvolávací cena: 180 000 CZK

5. Brožík Václav

Podobizna dámy

Informace odborná expertiza PhDr. Šárka Laubnerová
rok 90. léta 19. s
signatura sign. LD V Brožík
technika olej, dubová dřevěná deska
rozměr 59,5 x 49,5 cm