datum aukce 09. 06. 2019 13:30
327
prodáno za: 3 250 000 CZK
vyvolávací cena: 1 200 000 CZK

16. Kupka František

Stoupání / La Montée

Informace přiloženo potvrzení pravosti Pierre Brullé. provenience: ARS BOHEMIAE Privatstiftung Rotter, vystaveno: Moderne Tradition, Museum Kinsky, Wien, 2002, Tschech. Avantgarde 1910–1950, Museum Kinsky, Wien, 2003, Der Prophet. Die Welt des Karl Wilhelm Diefenba
rok 1923
signatura sign. PD Kupka
technika kvaš, papír
rozměr 47,5 x 31 cm

Sál 3 250 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:58
Sál 3 200 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:51
Sál 3 150 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:42
Sál 3 100 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:30
Sál 3 050 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:24
Sál 3 000 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:18
Sál 2 950 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:08
Sál 2 900 000 CZK 09. 06. 2019 13:53:02
Sál 2 850 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:57
Sál 2 800 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:54
Sál 2 750 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:50
Sál 2 700 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:48
Sál 2 650 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:45
Sál 2 600 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:39
Sál 2 550 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:37
Sál 2 500 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:29
Sál 2 450 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:27
Sál 2 400 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:24
Sál 2 350 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:20
Sál 2 300 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:16
Sál 2 250 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:15
Sál 2 200 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:13
Sál 2 150 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:11
Sál 2 100 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:09
Sál 2 050 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:06
Sál 2 000 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:02
Sál 1 950 000 CZK 09. 06. 2019 13:52:00
Sál 1 900 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:54
Sál 1 850 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:52
Sál 1 800 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:49
Sál 1 750 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:47
Sál 1 700 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:43
Sál 1 650 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:41
Sál 1 600 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:38
Sál 1 550 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:37
Sál 1 500 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:30
Sál 1 450 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:29
Sál 1 400 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:29
Sál 1 350 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:29
Sál 1 300 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:29
Sál 1 250 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:28
Sál 1 200 000 CZK 09. 06. 2019 13:51:16