datum aukce 24. 02. 2019 13:30
70
vyvolávací cena: 900 000 EUR

3. Kupka František

Nahá žena s malým sluhou - na rubu na rámu štítek: vystaveno Galerie Moderna 2018 a štítek s popisem díla, odborná expertiza: Pierre Brulle

signatura značeno 2 x na rubu na blindrámu autorským razítkem Kupka
technika olej, plátno
rozměr 33 x 24 cm