datum aukce 24. 02. 2019 13:30
77
prodáno za: 390 000 EUR
vyvolávací cena: 350 000 EUR

21. Hudeček František

Tichý večer - na rubu popis díla autorem a část štítku Vystaveno na výstavě Umělecké Besedy v Alšově síni.

signatura sign. PD Fr. Hudeček 44, na rubu Fr. Hudeček / 1944
technika olej, lepenka
rozměr 33 x 46 cm
rok 1944

Sál 390 000 EUR 24. 02. 2019 14:07:24
Sál 380 000 EUR 24. 02. 2019 14:07:22
Sál 370 000 EUR 24. 02. 2019 14:07:12
Sál 360 000 EUR 24. 02. 2019 14:07:04
Sál 350 000 EUR 24. 02. 2019 14:06:56