datum aukce 24. 02. 2019 13:30
10
181
prodáno za: 150 000 EUR
vyvolávací cena: 40 000 EUR

166. Sopko Jiří

Tři hlavy

signatura sign. PD Sopko 91
technika akryl, plátno
rozměr 75,5 x 65,5 cm
rok 1991

Sál 150 000 EUR 24. 02. 2019 15:59:07
Sál 140 000 EUR 24. 02. 2019 15:59:05
Sál 130 000 EUR 24. 02. 2019 15:59:03
Sál 120 000 EUR 24. 02. 2019 15:59:01
Sál 110 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:59
Sál 100 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:57
Sál 95 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:55
8****0 90 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:28
8****1 85 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:22
8****0 85 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:22
8****1 80 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:16
8****0 75 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:16
8****1 70 000 EUR 24. 02. 2019 15:58:04