#8

František Kupka
(1871 – 1957)

Dívka na posteli

Kupka František
#8

František Kupka
(1871 – 1957)

Dívka na posteli

1-50
686 zobrazení
950 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
21. 10. 2018 13:30

1902
sign. PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko
olej, plátno
37,5 x 28,5 cm
1871 - 1957

Dívka na posteli - odborná expertiza Pierre Brulle vystaveno: Galerie Moderna duben - květen 2018