rok | 1902 |
signatura | sign. PD Kupka, na rubu 2 x autorské razítko |
technika | olej, plátno |
rozměr | 37,5 x 28,5 cm |
autor | 1871 - 1957 |
Dívka na posteli - odborná expertiza Pierre Brulle vystaveno: Galerie Moderna duben - květen 2018