signatura | sign. PD J. Mařák |
technika | olej, plátno na dřevěné desce |
rozměr | 41 x 31 cm |
autor | 1832 - 1899 |
Les - odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, restaurátorská zpráva Igor Fogaš
rozměr | 41 x 31 cm |
autor | 1832 - 1899 |