#3

Julius Eduard Mařák
(1832 – 1899)

Les

Mařák Julius
#3

Julius Eduard Mařák
(1832 – 1899)

Les

1-50
945 zobrazení
270 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 270 000 Kč
21. 10. 2018 13:30

sign. PD J. Mařák
olej, plátno na dřevěné desce
41 x 31 cm
1832 - 1899

Les - odborná expertiza: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, restaurátorská zpráva Igor Fogaš