#1

neznámý autor

neznámý autor
#1

neznámý autor

1-50
852 zobrazení
420 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 420 000 Kč
21. 10. 2018 13:30
Day Sale Prague 2018
Day Sale Prague 2018

sign. nezjištěna
olej, dřevěná deska
67 x 51 cm

Lucrezia Borgia - na rubu etikety galerie Landesgalerie Sachsen-Anhalt a Wigenthum St. Hoheit des Herzogs v. Anhalt s č. 39