signatura | sign. nezjištěna |
technika | olej, dřevěná deska |
rozměr | 67 x 51 cm |
Lucrezia Borgia - na rubu etikety galerie Landesgalerie Sachsen-Anhalt a Wigenthum St. Hoheit des Herzogs v. Anhalt s č. 39
rozměr | 67 x 51 cm |