datum aukce 07. 06. 2018 18:30
232
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

9. Koblasa Jan

Nuda

Popis reprodukováno: Šedesátá, Galerie Zlatá Husa, 2004, str. 147
LP 1957
Signováno sign. zezadu monogram K
Technika bronzová plastika
Rozměr v. 42 cm
Rok úmrtí 2017
Rok narození 1932
Roky (1932-2017)

Sál 65 000 CZK 07. 06. 2018 18:48:06