datum aukce 07. 06. 2018 18:30
240
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 48 000 CZK

7. Kolář Jiří

Půst smrti

Popis na rubu název díla autorem
LP 1959 - 1978
Signováno sign. na rubu Jiří Kolář 78, koláže na kartonu různě
Technika koláž, deska, zavěšené koláže na kartonu
Rozměr 53,5 x 40 cm
Rok úmrtí 2002
Rok narození 1914
Roky (1914-2002)

Sál 50 000 CZK 07. 06. 2018 18:47:04
Sál 49 000 CZK 07. 06. 2018 18:47:03
Sál 48 000 CZK 07. 06. 2018 18:46:52