datum aukce 07. 06. 2018 18:30
245
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 70 000 CZK

5. Valter Karel

Krajina

LP 1965
Signováno sign. PD Valter 65
Technika olej, sololit
Rozměr 48 x 61,5 cm
Rok úmrtí 2006
Rok narození 1909
Roky (1909-2006)

Sál 70 000 CZK 07. 06. 2018 18:45:28