datum aukce 07. 06. 2018 18:30
220
prodáno za: 340 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

21. Kratina Radoslav

Výsuvná struktura v rámu s úsečí stejných válců

Popis reprodukováno: Radek Kratina 1928–1999, monografie, Hana Larvová, Gallery, 2013, str. 158–159
LP 1987
Signováno sign. nezjištěna
Technika variabil, chromované železo
Rozměr 21 x 21 x 7 cm
Rok úmrtí 1999
Rok narození 1928
Roky (1928-1999)

Sál 340 000 CZK 07. 06. 2018 19:00:29
Sál 330 000 CZK 07. 06. 2018 19:00:23
Sál 320 000 CZK 07. 06. 2018 19:00:16
Sál 310 000 CZK 07. 06. 2018 19:00:11
Sál 300 000 CZK 07. 06. 2018 19:00:06
Sál 290 000 CZK 07. 06. 2018 19:00:01
Sál 280 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:54
Sál 270 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:48
Sál 260 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:45
Sál 250 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:40
Sál 240 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:32
Sál 230 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:28
Sál 220 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:28
Sál 210 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:25
Sál 200 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:21
Sál 190 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:21
Sál 180 000 CZK 07. 06. 2018 18:59:21