datum aukce 07. 06. 2018 18:30
249
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

14. Demartini Hugo

Bez názvu

LP 1961
Signováno sign. na rubu Hugo Demartini 1961, Hugo Demartini
Technika reliéf, bombírovaný papír, barva, karton
Rozměr 24 x 13,5 cm
Rok úmrtí 2010
Rok narození 1931
Roky (1931-2010)

Sál 45 000 CZK 07. 06. 2018 18:52:49