datum aukce 29. 04. 2018 13:30
295
vyvolávací cena: 20 000 CZK

9. Filla Emil

Kozonožky

LP 1935
Technika suchá jehla
Rozměr 22,5 x 17 cm
Signováno sign. PD Emil Filla, LD monogram EF v tisku
Popis Čestmír Berka – Grafické dílo Emila Filly, Odeon, 1968, č. 114
autor (1882-1953)