datum aukce 29. 04. 2018 13:30
312
prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 170 000 CZK

73. Boudník Vladimír

Variace na Rorschachovy testy

LP 1968
Technika matrice, kombinovaná technika
Rozměr 35 x 50,5 cm
Signováno sign. na rubu Vladimír Boudník 1968
autor (1924-1968)

Sál 190 000 CZK 29. 04. 2018 14:30:19
Sál 180 000 CZK 29. 04. 2018 14:30:12
Sál 170 000 CZK 29. 04. 2018 14:30:01