LP | 1918 |
Technika | dřevoryt, autorský tisk |
Rozměr | 80,5 x 53 cm |
Signováno | sign. PD M Švabinský, M. Švabinský INV-DEL-SC 1918 v tisku |
Popis | přípisy autorem: LN list č. 4, LD vlastnoruční tisk autorův, v soupisu grafického díla č. 169 |
autor | (1873-1962) |
Zemřel 10. února 1962 v Praze.