datum aukce 29. 04. 2018 13:30
332
prodáno za: 1 350 000 CZK
vyvolávací cena: 1 100 000 CZK

62. Istler Josef

Surrealistická krajina

LP 40. léta 20. stol.
Technika olej, plátno
Rozměr 70 x 77 cm
Signováno sign. PD Istler
autor (1919-2000)

Sál 1 350 000 CZK 29. 04. 2018 14:22:28
Sál 1 300 000 CZK 29. 04. 2018 14:22:22
Sál 1 250 000 CZK 29. 04. 2018 14:22:11
Sál 1 200 000 CZK 29. 04. 2018 14:22:04
Sál 1 150 000 CZK 29. 04. 2018 14:21:55
Sál 1 100 000 CZK 29. 04. 2018 14:21:49