datum aukce 29. 04. 2018 13:30
280
prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

4. Švabinský Max

Zjevení, Rajská sonáta I

LP 1917
Technika dřevoryt, autorský tisk
Rozměr 80 x 53,5 cm
Signováno sign. PD M. Švabinský
Popis přípisy autorem: LN list č. 1, LD vlastnoruční tisk autorův, v soupisu grafického díla č. 134
autor (1873-1962)

Sál 16 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:13
Sál 15 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:06
Sál 14 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:05
Sál 13 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:05
Sál 12 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:05
Sál 11 000 CZK 29. 04. 2018 13:40:01
Sál 10 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:59
Sál 9 500 CZK 29. 04. 2018 13:39:58
Sál 9 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:58
Sál 8 500 CZK 29. 04. 2018 13:39:58
4****9 8 000 CZK 29. 04. 2018 13:39:45