datum aukce 29. 04. 2018 13:30
348
prodáno za: 2 350 000 CZK
vyvolávací cena: 2 350 000 CZK

26. Medek Mikuláš

Velká červená hlava plná bílých květin – Senzitivní manifestace V.

LP 1967
Technika email, olej, dřevěná deska
Rozměr 53 x 40 cm
Signováno sign. PD M. 67, na rubu M. Medek
autor (1926-1974)

Sál 2 350 000 CZK 29. 04. 2018 14:02:10