datum aukce 29. 04. 2018 13:30
446
prodáno za: 850 000 CZK
vyvolávací cena: 850 000 CZK

12. Procházka Antonín

Zátiší s konvicí a mísou ovoce

LP 1930 - 1930
Technika olej, lepenka
Rozměr 35 x 44,5 cm
Signováno sign. PD Ant. Procházka, na rubu Ant. Procházka 1930-31
Popis na rubu razítko: vystaveno v Topičově salonu Praha 2011. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
autor (1882-1945)

Sál 850 000 CZK 29. 04. 2018 13:49:14