datum aukce 25. 03. 2018 13:30
319
prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

84. Trnka Jiří

Kostýmní návrh - pí Fabiánová, pí Šejbalová - provenience: sbírka dr. Ditricha

letopočet
signatura sign. PD Trnka
technika kvaš, karton
velikost 27 x 23,5 cm (výřez)
autor (1912-1969)

Sál 26 000 CZK 25. 03. 2018 14:55:00
2****3 25 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:58
Sál 24 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:58
2****3 24 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:57
Sál 23 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:57
2****3 23 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:56
Sál 22 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:56
2****3 22 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:55
Sál 21 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:55
2****3 21 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:53
Sál 20 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:53
2****3 20 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:51
Sál 19 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:51
2****3 19 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:42
Sál 18 500 CZK 25. 03. 2018 14:54:42
2****3 18 000 CZK 25. 03. 2018 14:54:27