datum aukce 25. 03. 2018 13:30
346
prodáno za: 900 000 CZK
vyvolávací cena: 420 000 CZK

8. Šimon Tavík František

Palmový háj na Ceyloně - na rubu název díla autorem, na blindrámu razítko výstavy: Goltzova Tvrz 2006, č. 53. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

letopočet 1927
signatura sign. LD T. F. Šimon
technika olej, plátno
velikost 100 x 85,5 cm
autor (1877-1942)

Sál 900 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:49
Sál 850 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:44
Sál 800 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:40
Sál 750 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:37
Sál 700 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:34
Sál 650 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:33
Sál 600 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:29
Sál 550 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:27
Sál 500 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:22
Sál 490 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:21
Sál 480 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:19
Sál 470 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:18
Sál 460 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:16
Sál 450 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:14
Sál 440 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:12
Sál 430 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:10
Sál 420 000 CZK 25. 03. 2018 13:49:03