datum aukce 25. 03. 2018 13:30
328
vyvolávací cena: 1 200 000 CZK

7. Kremlička Rudolf

Dívka u stavu - na rubu štítek výstavy MG v Brně, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystaveno: Rudolf Kremlička 1886 - 1932, Moravská gaeleri v Brně, 2007. reprodukováno: monografie Karel Srp - Rudolf Kremlička, Academia, 2006, str. 77, obr. č. 73

letopočet kolem r. 1917
signatura sign. LD R. Kremlička
technika olej, dřevěná deska, parketáž
velikost 39 x 44,5 cm
autor (1886-1932)