datum aukce 25. 03. 2018 13:30
454
prodáno za: 160 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

5. Kalvoda Alois

Na cestě - provenience: z majetku německého historika umění, Norimberk

letopočet
signatura sign. PD Al. Kalvoda
technika olej, lepenka
velikost 55 x 24 cm
autor (1875-1934)

Sál 160 000 CZK 25. 03. 2018 13:43:27
Sál 150 000 CZK 25. 03. 2018 13:43:19
Sál 140 000 CZK 25. 03. 2018 13:43:14
Sál 130 000 CZK 25. 03. 2018 13:43:10
Sál 120 000 CZK 25. 03. 2018 13:43:04
Sál 110 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:58
Sál 100 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:46
Sál 95 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:40
Sál 90 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:36
Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:32
Sál 80 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:18
Sál 75 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:15
Sál 70 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:11
Sál 65 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:08
Sál 60 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:05
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:03
Sál 50 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:01
Sál 49 000 CZK 25. 03. 2018 13:42:00
Sál 48 000 CZK 25. 03. 2018 13:41:58
Sál 47 000 CZK 25. 03. 2018 13:41:55
Sál 46 000 CZK 25. 03. 2018 13:41:54
Sál 45 000 CZK 25. 03. 2018 13:41:53