datum aukce 25. 03. 2018 13:30
363
prodáno za: 800 000 CZK
vyvolávací cena: 650 000 CZK

16. Král Jaroslav

Zasněná - odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

letopočet 1930
signatura sign. PD Jar Král 1930
technika olej, plátno
velikost 62 x 44 cm
autor (1883-1942)

Sál 800 000 CZK 25. 03. 2018 13:57:00
Sál 750 000 CZK 25. 03. 2018 13:56:58
Sál 700 000 CZK 25. 03. 2018 13:56:52
Sál 650 000 CZK 25. 03. 2018 13:56:41