datum aukce 25. 03. 2018 13:30
382
prodáno za: 1 400 000 CZK
vyvolávací cena: 850 000 CZK

15. Černý Karel

Naříkající (Z cyklu Plačky) - odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD. restaurátorský průzkum a chemicko-technologická analýza Libor Jaroš

letopočet 1945
signatura sign. LN K. Černý 45
technika olej, plátno
velikost 55 x 35 cm
autor (1910-1960)

Sál 1 400 000 CZK 25. 03. 2018 13:56:13
Sál 1 350 000 CZK 25. 03. 2018 13:56:05
Sál 1 300 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:49
Sál 1 250 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:44
Sál 1 200 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:40
Sál 1 150 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:36
Sál 1 100 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:22
Sál 1 050 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:17
Sál 1 000 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:14
Sál 950 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:09
Sál 900 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:07
Sál 850 000 CZK 25. 03. 2018 13:55:04
1****1 850 000 CZK 25. 03. 2018 13:54:58