datum aukce 25. 03. 2018 13:30
327
prodáno za: 160 000 CZK
vyvolávací cena: 160 000 CZK

11. Slavíček Jan

Pohled na Prahu - na rubu nečitelná razítka, na blindrámu štítek s popisem a razítkem ČFVU

letopočet 1964
signatura sign. LD J. Slavíček 1964
technika olej, plátno
velikost 60 x 82 cm
autor (1900-1970)

Sál 160 000 CZK 25. 03. 2018 13:52:14