datum aukce 25. 03. 2018 13:30
312
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

10. Slavíček Jan

Zátiší s ovocem a lahví Chianti - odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: významná sbírka šéfdirigenta brněnské filharmonie

letopočet
signatura sign. LD J. Slavíček
technika olej, lepenka
velikost 46 x 55 cm (výřez)
autor (1900-1970)

Sál 100 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:31
Sál 95 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:23
Sál 90 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:14
Sál 85 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:10
Sál 80 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:08
Sál 75 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:03
Sál 70 000 CZK 25. 03. 2018 13:51:01
Sál 65 000 CZK 25. 03. 2018 13:50:59
Sál 60 000 CZK 25. 03. 2018 13:50:54
Sál 55 000 CZK 25. 03. 2018 13:50:50