datum aukce 25. 03. 2018 13:30
475
prodáno za: 600 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

1. Ženíšek František

Římanka v lázni - na rubu štítek Waldesova obrazárna, č. 1147, štítek Národní galerie v Praze, č. O 2154, (1940 - 1998), restituováno 1998. popsáno: Toman 1950, II. Str. 748, (Toaleta). reprodukováno: Prahl 1980, č. k. 30, Naděžda Blažíčková-Horová, František Ženíšek, vydala NG Praha, 2005, č. 166, str. 225.

letopočet 1886
signatura sign. LD FŽeníšek 86
technika olej, plátno
velikost 66 x 52,5 cm
autor (1849-1916)

Sál 600 000 CZK 25. 03. 2018 13:39:04
Sál 550 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:59
Sál 500 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:51
Sál 490 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:49
Sál 480 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:47
Sál 470 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:46
Sál 460 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:45
Sál 450 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:42
Sál 440 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:41
Sál 430 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:39
Sál 420 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:38
Sál 410 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:37
Sál 400 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:33
Sál 390 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:32
Sál 380 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:30
Sál 370 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:29
Sál 360 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:27
Sál 350 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:26
Sál 340 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:25
Sál 330 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:23
Sál 320 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:22
Sál 310 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:21
Sál 300 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:19
Sál 290 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:18
Sál 280 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:16
Sál 270 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:15
Sál 260 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:13
Sál 250 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:12
Sál 240 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:11
Sál 230 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:10
Sál 220 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:09
Sál 210 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:06
Sál 200 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:05
Sál 190 000 CZK 25. 03. 2018 13:38:03
Sál 180 000 CZK 25. 03. 2018 13:37:59