datum aukce 29. 11. 2017 18:30
579
prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

9. Matal Bohumír

Postava VI. - na rubu štítek s popisem díla

letopočet 1981
signatura sign. na rubu Matal 81
technika olej, překližka
velikost 132 x 67 cm
autor 1922 - 1988

Sál 150 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:13
Sál 140 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:11
Sál 130 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:03
Sál 120 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:57
Sál 110 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:53
Sál 100 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:50
Sál 95 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:41
Sál 90 000 CZK 29. 11. 2017 18:46:32