datum aukce 29. 11. 2017 18:30
643
prodáno za: 230 000 CZK
vyvolávací cena: 110 000 CZK

7. Matal Bohumír

Cyklista

letopočet 1959
signatura sign. PD Matal 59
technika olej, lepenka
velikost 56 x 44 cm
autor 1922 - 1988

Sál 230 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:01
Sál 220 000 CZK 29. 11. 2017 18:45:00
Sál 210 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:50
Sál 200 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:48
Sál 190 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:42
Sál 180 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:41
Sál 170 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:33
Sál 160 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:31
Sál 150 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:30
Sál 140 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:29
Sál 130 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:28
Sál 120 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:27
Sál 110 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:26