datum aukce 29. 11. 2017 18:30
576
prodáno za: 110 000 CZK
vyvolávací cena: 110 000 CZK

6. Smetana Jan

Přírodní situace - na rubu popis díla autorem

letopočet 1968
signatura sign. LD Smetana 68, na rubu Jan Smetana 1968, na blindrámu Jan Smetana
technika olej, plátno
velikost 70 x 96 cm
autor 1918 - 1998

Sál 110 000 CZK 29. 11. 2017 18:44:02