datum aukce 29. 11. 2017 18:30
469
prodáno za: 130 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

17. Komárek Vladimír

Paříž - na rubu na blindrámu název díla autorem

letopočet 1992
signatura sign. LD V. Komárek 92, na rubu na blindrámu V. Komárek 1992
technika olej, plátno
velikost 100 x 80 cm
autor 1928 - 2002

Sál 130 000 CZK 29. 11. 2017 18:53:01
Sál 120 000 CZK 29. 11. 2017 18:52:53
Sál 110 000 CZK 29. 11. 2017 18:52:52
Sál 100 000 CZK 29. 11. 2017 18:52:46
Sál 95 000 CZK 29. 11. 2017 18:52:37
Sál 90 000 CZK 29. 11. 2017 18:52:31