datum aukce 29. 11. 2017 18:30
455
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

15. Jíra Josef

Velikonoční obraz - na rubu autorský štítek a štítek s popisem

letopočet 1965
signatura sign. PD Jíra 65, na rubu na štítku Josef Jíra
technika olej, plátno
velikost 58 x 49,5 cm
autor 1929 - 2005

Sál 90 000 CZK 29. 11. 2017 18:51:13