datum aukce 29. 11. 2017 18:30
455
prodáno za: 200 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

14. Liesler Josef

Zápas - na rubu na blindrámu popis díla autorem

letopočet 1966
signatura sign. PU Liesler 66
technika asambláž, olej, plátno
velikost 85 x 65 cm
autor 1912 - 2005

Sál 200 000 CZK 29. 11. 2017 18:50:51
Sál 190 000 CZK 29. 11. 2017 18:50:47
Sál 180 000 CZK 29. 11. 2017 18:50:38