datum aukce 29. 11. 2017 18:30
471
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 22 000 CZK

13. Vohrabal Josef

Zpívající bubeník - na rubu popis díla autorem a štítek s číslem 123.

letopočet 1969
signatura sign. PD Vohrabal 69.
technika olej, plátno na lepence
velikost 50 x 70 cm
autor 1908 - 1994

Sál 22 000 CZK 29. 11. 2017 18:50:00