datum aukce 29. 11. 2017 18:30
548
prodáno za: 140 000 CZK
vyvolávací cena: 140 000 CZK

12. Gross František

Hlava

letopočet 60. léta 20. s
signatura sign. nezjištěna
technika olej, sololit
velikost 75 x 52 cm
autor 1909 - 1985

Sál 140 000 CZK 29. 11. 2017 18:49:26