datum aukce 29. 11. 2017 18:30
629
prodáno za: 75 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

10. Souček Karel

V kavárně

letopočet 1960
signatura sign. LD K. Souček 60
technika olej, plátno
velikost 61 x 80 cm
autor 1915 - 1982

Sál 75 000 CZK 29. 11. 2017 18:48:26
Sál 70 000 CZK 29. 11. 2017 18:48:17
Sál 65 000 CZK 29. 11. 2017 18:48:07
Sál 60 000 CZK 29. 11. 2017 18:48:03
Sál 55 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:56
Sál 50 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:54
Sál 49 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:51
Sál 48 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:48
Sál 47 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:47
Sál 46 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:42
Sál 45 000 CZK 29. 11. 2017 18:47:32